Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Умови надання інформацїї
Контрастна версія
Звичайна версія

Умови надання статистичної інформації

     Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково необхідно робити посилання на джерело отримання даних – "За даними Головного управління статистики у Харківській області". 
     Головне управління статистики здійснює обробку значного обсягу кількісної інформації щодо соціально-економічного становища, як в цілому по регіону, так і по районах м.Харкова та області. На базі узагальненої інформації готується значна кількість статистичних збірників, бюлетенів та економічних доповідей. Також, Головне управління статистики пропонує широкий спектр послуг на платній основі: 
  • надання відомостей з Державного реєстру підприємств та організацій Харківської області;
  • підготовка статистичних довідок на запити;
  • видання методичних рекомендацій щодо заповнення форм статистичної звітності;
підготовка аналітичних матеріалів в цілому по економіці області та за окремими видами економічної діяльності;
  • проведення статистичних спостережень на замовлення, не передбачених Планом державних статистичних спостережень;
  • проведення перевірки правильності посилань у публікаціях, монографіях, дисертаціях та доповідях у частині, що стосується статистичної інформації.
     Ознайомитись зі статистичними виданнями, перелік та короткий зміст яких наведені у розділі “Каталог публікацій” офіційного веб-сайту управління, можна у відділі публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики (кім. 225, тел. 706-26-52, 706-26-36).
     Придбати неопубліковану статистичну інформацію на платній основі можна у відділі забезпечення реалізації платних послуг Головного управління статистики (кімната 219, тел. 706-26-75,  режим роботи:   понеділок- четвер     8.00 – 17.00, п’ятниця 8.00 – 15.45, перерва на обід 12.00 –13.00). 
   
  Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України "Про державну статистику" постанов Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 р. №1659 від 3 серпня 2011 р. №820 "Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі"
   
  Для оформлення замовлення щодо одержання статистичної послуги потрібно надіслати лист-запит (Замовлення) поштою або факсом.
     У запиті необхідно чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (види економічної діяльності, територіальний розріз, організаційно-правову форму господарювання, за який період або на яку дату, тощо), а також обов’язково вказати: 
  • для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;      
  • для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.
     Замовнику надається рахунок , акт виконаних робіт, у разі необхідності– Договір.
     Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком, або готівкою через банк. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки.
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech