Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Терміни подання статистичної звітності у листопаді 2020 року
Контрастна версія
Звичайна версія

Терміни подання статистичної звітності у листопаді 2020 року

Не пізніше 2 листопада

-ф.№37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

Не пізніше 4 листопада

-ф.№4-мтп (місячна) "Звіт про використання та запаси палива" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

-ф.№1-торг (місячна) "Звіт про товарооборот торгової мережі" – подають юридичні особи.

-ф.№1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" – подають юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

-ф.№1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту" – подають  юридичні особи.

-ф.№1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового та спеціального призначення" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виробляють продукцію військового та спеціального призначення.

-ф.№1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи-підприємці.

Не пізніше 5 листопада

-ф.№21-заг (місячна) "Звіт про реалізацію продукції сільського господарства" – подають  юридичні особи, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№1-зерно (місячна) "Звіт про надходження культур зернових і зернобобових та олійних на перероблення та зберігання" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані потужності та здійснюють перероблення чи зберігання культур зернових і зернобобових та олійних.

-ф.№2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

-ф.№51-авто (місячна) "Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 6 листопада

-ф.№51-ЦА (місячна) "Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 9 листопада

-ф.№1-ПВ (місячна) "Звіт із праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб за переліком, визначеним органами державної   статистики.

Не пізніше 10 листопада

-ф.№1-ЕІО (місячна) "Звіт про експорт /імпорт продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання" – подають юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які здійснювали експорт/імпорт продукції військового призначення та подвійного використання за дозволами Державної служби експортного контролю України на право здійснення відповідної міжнародної передачі товарів, послуг.

-ф.№5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" – подають юридичні особи, які здійснювали експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування.

-ф.№1-ПО (поставки) (місячна) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які поставляють продукцію військового та спеціального призначення.

-ф.№2К-П (місячна) "Обстеження ділової активності промислового підприємства" – подають юридичні особи (підприємства).

Не пізніше 12 листопада

-ф.№1-ПЕ (місячна) "Звіт про економічні показники короткострокової статистики промисловості" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 16 листопада

-ф.№1-заборгованість (ЖКГ) (місячна) "Звіт про оплату населенням житлово-комунальних послуг" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які надають населенню житлово-комунальні послуги.

-ф.№1-кб (місячна) "Звіт про виконання будівельних робіт"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 23 листопада

-ф.№1-ціни (пром) (місячна) "Звіт про ціни виробників промислової продукції"  – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються економічними видами діяльності промисловості.

Не пізніше 25 листопада

-ф.№51-пас (2 рази на рік) "Обстеження фізичної особи-підприємця, що здійснює пасажирські автоперевезення на маршруті" – подають фізичні особи-підприємці.

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech