Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

IMG 20191224 101728IMG 20191224 095641

    24 грудня 2019 року Головним управлінням статистики у Харківській області було проведено семінар з учнями 11 класу Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради на тему "Статистика – величезна скарбниця знань про економіку і розвиток суспільства".

    Учасники семінару мали змогу ознайомитися з основами знань про статистику, щоб краще розумітися в питаннях економіки, суспільного життя та приймати на основі статистичних даних обґрунтовані рішення.

    Для того щоб краще зрозуміти процеси статистичного виробництва, серед учнів було проведено анкетне опитування "Як Ви бажаєте провести зимові канікули?", за результатами якого з'ясовано, що переважна більшість учнів планують готуватися до складання ЗНО, замість походу в кіно, катання на ковзанах чи здійснення екскурсій.

    Учасники семінару виявили зацікавленість та задавали питання щодо способів подання статистичної звітності та поширення статистичної інформації.

    За результатами проведеного семінару учні отримали завдання від свого вчителя написати есе про роль статистики в сучасному суспільстві.

    Фахівці Головного управління статистики були люб’язно запрошені для проведення подібних заходів зі школярами гімназії та засвоєння ними базових статистичних знань.


IMG 20191218 103218

   18 грудня 2019 року в рамках інформаційних заходів для користувачів статистичної інформації були проведені семінар зі студентами ІІ курсу наIMG 20191218 103021 тему "Сучасні засоби представлення статистичної інформації та практичне її використання" та круглий стіл з викладачами кафедри економіки та маркетингу в НТУ "Харківській політехнічний інститут" на тему "Актуальні питання сучасних методів економіко-статистичного аналізу".

  У ході зустрічі зі студентами були обговорені основні положення здійснення державної статистичної діяльності, розглянуті процеси статистичного виробництва, основні статистичні поняття та методологія поширення статистичної інформації, зокрема, зі статистики діяльності підприємств, а також інформаційне наповнення офіційного вебсайту Головного управління статистики.

   На засіданні круглого столу з викладачами основну увагу було зосереджено на можливостях застосування методів економіко-статистичного аналізу на основі наявної статистичної інформації за результатами розробок державних статистичних спостережень.

    Присутні мали змогу ознайомитися з окремими статистичними публікаціями, представленими фахівцями Головного управління статистики, та отримати відповіді на свої запитання для підготовки та викладання навчальних дисциплін.


IMG 20191216 134213

IMG 20191216 134057   16 грудня 2019 року представниками Головного управління статистики у Харківській області проведено семінар у Харківському державному університеті харчування та торгівлі на тему "Сучасні засоби представлення статистичної інформації та практичне її використання". У семінарі брали участь викладачі та студенти кафедри економіки підприємств харчування та торгівлі, які ознайомилися з основними статистичними поняттями та визначеннями, методами проведення статистичних спостережень, методологією та методикою розрахунків статистичних показників, напрямками застосування та використання зведеної статистичної інформації, а також інформаційним наповненням офіційного вебсайту Головного управління статистики.

    Учасники семінару отримали теоретичний досвід роботи зі статистичними даними та організацією проведення державних статистичних спостережень. Крім того, було намічено теми на майбутні зустрічі в рамках інформаційних заходів, що стосуються подальшого обговорення статистики внутрішньої торгівлі, цін, туризму тощо.

     Особлива вдячність завідуючій кафедрою Чорній Марині Віталіївні за допомогу в організації та проведені заходу.


 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech