Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія


Photo2609 1

   26 вересня 2019 року проведено семінар з викладачами та студентами 1 та 3 курсу Зміївського професійного енергетичного ліцею на тему: "Статистика в сучасному світі: від теорії до практичного застосування".
  Метою даного заходу було ознайомлення студентів з діяльністю Головного управління статистики у Харківській області, з основами знань про статистику та можливістю використання зведеної статистичної інформації.
  Семінар відкрила начальник відділу комунікацій із користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій О. НЕПОЧАТОВА зі вступним словом про роль статистики в сучасному суспільстві.
   Про місію, цілі, завдання та функції державної статистики доповів провідний спеціаліст-економіст відділу комунікацій із користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій В. КОВАЛЬЧУК.
   Начальник відділу комунікацій із користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій О. НЕПОЧАТОВА ознайомила учасників з окремими показниками соціально-економічного розвитку Зміївського району, розповіла про інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики, а також презентувала статистичні видання, що готуються працівниками Головного управління статистики.     
   У заключній частині заходу було проведено з учасниками ділова гра (проведення анкетного опитування).

 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech