Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

20190529090152363 or

   З метою підвищення рівня знань щодо процесів статистичного виробництва, Головне управління статистики у Харківській області продовжує організовувати та проводити зустрічі з викладачами, аспірантами, а також студентами закладів вищої освіти.
  28 травня 2019 року в Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція "Європейський вектор модернізації економіки: креативність, прозорість та сталий розвиток", в рамках якої фахівцями управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області було проведено семінар на тему "Роль статистики в глобалізованому світі: досвід європейських країн".

 

 

 


 

20190523

Проведено засідання "круглого столу"

з користувачами статистичної інформації

 

   23 травня 2019 року проведено засідання "круглого столу" з викладачами та студентами 2 курсу Вовчанського коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на тему: "Актуальні питання щодо статистичної методології, окремих показників соціального розвитку району, презентація статистичних видань".
   Метою даного заходу було ознайомлення студентів з діяльністю органів державної статистики, з основними процесами статистичного виробництва та методологією поширення статистичної інформації.
   Засідання відкрила начальник відділу статистики у Вовчанському районі О. ХИЖНЯК зі вступним словом про роль статистики в сучасному суспільстві.
  Заступник начальника управління поширення інформації та комунікацій-начальник відділу поширення інформації та інформаційно-аналітичної роботи Головного управління статистики у Харківській області Н. ГЕРМАН ознайомила учасників з окремими показниками соціально-економічного розвитку Вовчанського району, розповіла про інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики, а також презентувала статистичні видання, що готуються працівниками Головного управління статистики.
    Про методологічні положення з організації державних статистичних спостережень зі статистики сільського господарства та навколишнього середовища доповіла заступник начальника відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління аналізу статистичних даних Головного управління статистики у Харківській області В. ГУЖВИНСЬКА.
       У заключній частині заходу учасниками активно обговорювалися питання щодо організації статистичної діяльності на регіональному рівні: особливості збирання, обробки, аналізу та поширення статистичної інформації у різних сферах суспільного життя.
 

Як святкують День вишиванки

в Головному управлінні статистики у Харківській області

16 травня 2019 року

BeautyPlus 20190516141213880 org

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech