Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

    seminar290319
   З метою підвищення рівня знань про роль державної статистики у формуванні державної політики щодо стимулювання розвитку регіонів, Головним управлінням статистики у Харківській області 29 березня 2019 р. проведено семінар з викладачами та слухачами заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

   У ході семінару були висвітлені питання щодо ролі статистики в сучасному суспільстві, цілей, завдань та функцій державної статистики, а також показники моніторингу соціально-економічного розвитку Луганської, Полтавської, Харківської областей.

 

 


    Семінар зі студентами 2 курсу Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю "Економіка" відбувся у Головному управлінні статистики у Харківській області 06 березня 2019 року.
     У ході семінару слухачі ознайомились з діяльністю Головного управління статистики у Харківській області, з основними процесами статистичного виробництва та методологією поширення статистичної інформації. Наші гості із зацікавленістю прийняли інформацію про основні показники соціально-економічного розвитку Харківської області, зокрема зі статистики населення, освіти, науки та інновацій.
    Для закріплення представленої інформації студентам було запропоновано заповнити бланки та здійснити контроль даних при заповненні форм звітності зі статистики науки.

 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech