Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

     12 лютого 2019 року управлінням поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області проведено семінар на тему "Розвиток статистики України. Політика поширення статистичної інформації" зі студентами 4 курсу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за спеціальністю "Прикладна статистика".

    У ході зустрічі майбутні фахівці­статистики закріпили свої теоретичні знання та ознайомились з особливостями процесів збору, обробки, аналізу, політикою поширення органами державної статистики статистичної інформації.

    Слухачам було доведено основні геополітичні та економічні показники регіону, зокрема, розглянуто ключові демографічні показники, а також показники діяльності вищих навчальних закладів Харківщини. Студенти ознайомились з публікаціями Головного управління статистики у Харківській області, з інформаційним наповненням веб-сайту.

    Запрошені зацікавлено приймали участь в семінарі, відповідали на питання, охоче ділилися своїм досвідом, обговорювали питання поширення статистичної інформації та переконалися, що статистика є невід’ємною складовою задоволення широкого комплексу національних інтересів держави та відіграє важливу роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічними явищами і процесами.


 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech