Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2019 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

IMG 20190130 095223 1

   30 січня 2019 року у Головному управлінні статистики у Харківській області відбулась чергова зустріч зі студентами та викладачами Харківського національного університету будівництва та архітектури.
   У ході семінару слухачі ознайомилися з діяльністю Головного управління статистики у Харківській області, з розвитком статистики України та основними процесами статистичного виробництва, політикою поширення статистичної інформації. Була висвітлена інформація щодо забезпечення доступу до публічної інформації, основних показників демографічної та соціальної статистики, капітальних інвестицій та статистики будівництва, а також методів їх поширення.
   Підсумком проведення семінару стало визначення очікувань користувачів статистичної інформації та міра задоволення їх інформаційних потреб. Запрошені виявили бажання і в подальшому брати участь у подібних заходах та зацікавленість у двосторонній співпраці.

 


     Управлінням поширення інформації та комунікацій спільно з управлінням інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області 29 січня 2019 року проведено семінар на тему "Статистика України. Цілі, задачі, процеси статистичного виробництва" зі студентами 3 та 4 курсів Української інженерно-педагогічної академії за спеціальністю "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)".
    Студенти дізналися про роль статистики в сучасному суспільстві, цілі, завдання державної статистики та основні напрями використання статистичних методів в управлінській діяльності, про діяльність Головного управління статистики та процеси виробництва статистичної інформації. Крім того, ознайомилися із застосуванням сучасних інформаційних технологій у статистичній діяльності, з методами збирання статистичної та фінансової звітності від респондентів, а саме, з функціонуванням системи приймання звітів від респондентів за типом Єдиного вікна, побачили як реєструється звітність у сервісі "Система обліку подання статистичних звітів".
    Запрошені зацікавлено приймали участь у семінарі, відповідали на питання та обговорювали питання поширення статистичної інформації.
    Підсумком проведення семінару стало визначення очікувань користувачів статистичної інформації та міри задоволення їх інформаційних потреб  та оглядова екскурсія по Головному управлінню статистики у Харківській області.

 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech