Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2018 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

   У Харкові 29 вересня 2018 року відбувся один з наймасштабніших заходів Східної України – X Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!".
   Серед учасників цьогорічного форуму – Президент України Петро Порошенко, представники близько двох десятків інвестиційних фондів, компаній та міжнародних фінансових організацій, включаючи ЄБРР та Європейський інвестиційний банк, майже 600 представників дипломатичного корпусу, зокрема, голова Представництва Європейського Союзу в Україні, 35 іноземних делегацій, 18 послів іноземних країн тощо.
   Програма Х Міжнародного економічного форуму включала в себе 3 великі панельні дискусії: "Інтеграційна модель розвитку економіки: міжгалузеві ефекти інвестування та кооперації", "Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу", "Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій".
   У заході взяла участь начальник Головного управління статистики у Харківській області Олена Мамонтова.

img c693

   Працівниками Головного управління статистики у Харківській області 20 вересня 2018 року у Зміївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 імені І.П. Волка для учнів дев’ятих класів було проведено тематичний урок "Статистика в сучасному світі: від теорії до практичного застосування".
   Метою цього заходу було ознайомлення учнів з основами знань про статистику, зокрема про такі важливі галузі, як статистика населення та освіти. Також було представлено статистичну інформацію у вигляді інфографіки, яка готується Головним управлінням статистики до прес-випусків, святкових дат та визначних подій. Слухачі із зацікавленістю прийняли інформацію, надавали відповіді на запитання та активно брали участь в запропонованому анкетному опитування на тему "Яку страву ти хотів би з’їсти на сніданок".
   Висловлюємо подяку заступнику директора з навчально-виховної роботи Вакуленко Олені Дмитрівні та вчителю географії та економіки Міщенко Наталії Миколаївні за гостинність та проведену екскурсію по закладу.

img 20180917 101826

     Актуальні питання щодо особливостей процесів збору, обробки, аналізу та поширення статистичної інформації обговорені на засіданні Круглого столу, який пройшов у Головному управління статистики у Харківській області 17 вересня 2018 року. У заході взяли участь  представники громадських організацій м. Харкова.
   Фахівцями управління поширення інформації та комунікацій були представлені результати розробки форм державних статистичних спостережень та огляд наявної інформації в контексті статистики населення, ринку праці, освіти, охорони здоров’я. Також представлена наявна статистична інформація за ознакою статі населення.
   Під час Круглого столу обговорили перспективи подальшої співпраці з метою налагодження зв’язків між громадськими організаціями та Головним управлінням статистики.

 


 

img 20180906 114219

    З метою популяризації статистичної діяльності, підвищення рівня довіри користувачів до офіційної статистичної інформації, Головне управління статистики у Харківській області продовжує проведення зустрічей із користувачами статистичної інформації.
      Учасниками семінару, який відбувся 6 вересня 2018 р., стали співробітники Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України.
     У ході зустрічі було висвітлено широке коло питань: особливості процесів збору, обробки, аналізу та поширення статистичної інформації; результати розробки форм державних статистичних спостережень та огляд наявної інформації зі статистики діяльності підприємств, науки та інновацій. Слухачів також цікавили питання європейського досвіду у статистичній діяльності.
      На цьому заході було розпочато анкетне опитування щодо ступеня задоволення потреб користувачів статистичної інформації в ході проведення нарад, семінарів, круглих столів тощо з метою вивчення потреб користувачів у подібних заходах та зацікавленості в отриманні статистичної інформації.
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech