Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2017 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

 
   20171026 102125    20171026 102232 
    26 жовтня 2017 року управлінням поширення інформації та комунікацій проведено засідання "круглого столу" зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди: "Зайнятість та безробіття населення Харківської області".
     Засідання відкрила заступник начальника управління–начальник відділу поширення інформації та інформаційно-аналітичної роботи управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області Герман Н.М. зі вступним словом про роль      статистики в сучасному суспільстві, основні завдання та функції Головного управління статистики, процеси виробництва статистичної інформації тощо. Фахівці управління поширення інформації та комунікацій брали участь в обговоренні питань щодо зайнятості та безробіття, рівня заробітної плати та стану її виплати на підприємствах у поточному році, основних структурних показників діяльності підприємств області у          2016 р.
     Впродовж проведення заходу слухачі ознайомилися з рубриками веб-сайту та їх наповненням. Зокрема, особлива увага приділялася рубриці "Інфоргафіка", де актуальна статистична інформація представлена у графічному і табличному вигляді.
     Упродовж "круглого столу" всі питання порядку денного були висвітлені та представлені у вигляді презентаційного матеріалу, що давало змогу наочно слідкувати за перебігом пояснення доповідачів.
     Підсумком проведення семінару стало визначення очікувань користувачів статистичної інформації та міра задоволення їх інформаційних потреб шляхом анонімного анкетного опитування.

 


20171024 144223 20171024 131319

     Управління поширення інформації та комунікацій і управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області продовжили співпрацю зі студентами та викладачами Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і 24 жовтня 2017 року провели семінар на тему "Роль статистики в сучасному суспільстві. Напрямки використання статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики".
    Вступне слово заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов присвятив значенню статистики в сучасному суспільстві, цілям, завданням державної статистики та основним напрямам використання статистичних методів в управлінській діяльності.
     Окрім того, на семінарі виступила начальник управління поширення інформації та комунікацій О.А.Глухова, яка розповіла про Головне управління статистики, його діяльність та процеси виробництва статистичної інформації.
      Заступник начальника управління інформаційних технологій Шуть І.В. ознайомила учасників семінару із застосуванням сучасних інформаційних технологій у статистичній діяльності.
     Продовжили семінар фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які ознайомили присутніх з інформацією про історичні засади та сучасну структуру Головного управління статистики у Харківській області, процесами статистичного виробництва, поширенням статистичної інформації, а також презентували статистичні видання Головного управління статистики. Велику увагу було приділено статистицісільського, лісового та рибного господарства, продемонстрована інфографіка – наочне представлення статистичних матеріалів у графіках і таблицях. Присутні ознайомилися з основними показниками соціально-економічного розвитку Харківської області та інформаційним наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики у Харківській області.
     Учасники семінару ознайомилися з основними процесами статистичного виробництва, з методами збирання статистичної та фінансової звітності від респондентів, а саме, з функціонуванням системи приймання звітів від респондентів за типом Єдиного вікна, побачили як реєструється звітність у сервісі "Система обліку подання статистичних звітів".
     Запрошені зацікавлено приймали участь у семінарі, відповідали на питання та обговорювали питання поширення статистичної інформації.
Переконалися, що інформаційна статистична база відіграє провідну роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічним розвитком.
Підсумком проведення семінару стало визначення очікувань користувачів статистичної інформації та міри задоволення їх інформаційних потреб шляхом анонімного анкетного опитування.
 
 

20171018 105525 20171018 105616

     18 жовтня 2017 року управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області провело семінар на тему "Історія розвитку статистики України. Процеси виробництва статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області". До участі у семінарі були запрошені студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.
     Семінар відкрив заступник начальника Головного управління статистики у Харківській області Наумов І.Г. Своє вступне слово він присвятив поняттю "Статистика як наука", її ролі в сучасному суспільстві; цілям, завданням та функціям державної статистики.
     Продовжили виступ на семінарі фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які ознайомили присутніх з інформацією про історичні засади та сучасну структуру Головного управління статистики у Харківській області, процеси статистичного виробництва, поширення статистичної інформації, а також презентували статистичні видання Головного управління статистики. Велику увагу було приділено статистицісільського, лісового та рибного господарства, продемонстрована інфографіка – наочне представлення статистичних матеріалів у графіках і таблицях. Присутні ознайомилися з основними показниками соціально-економічного розвитку Харківської області та інформаційним наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики у Харківській області.
    Окрім фахівців управління поширення інформації та комунікацій у семінарі брала участь Шуть І.В. – заступник начальника управління інформаційних технологій, яка продемонструвала серверне та телекомунікаційне обладнання, що використовується в автоматизованих системах Головного управління статистики.
     Окрім того, студентам була проведена екскурсія по Головному управлінню статистики. Вони ознайомились з методами збирання статистичної та фінансової звітності від респондентів, а саме, з функціонуванням системи приймання звітів від респондентів за типом Єдиного вікна, побачили як реєструється звітність у сервісі "Система обліку подання статистичних звітів". Наші гості завітали до управління інформаційних технологій та відділу інформаційного наповнення веб-сайту управління поширення інформації та комунікацій.
       Запрошені зацікавлено приймали участь у семінарі, відповідали на питання та обговорювали питання поширення статистичної інформації.
     Переконалися, що статистика є невід’ємною складовою задоволення інформаційних потреб держави у достовірній і об’єктивній статистичній інформації та відіграє важливу роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічними явищами і процесами.
      Підсумком проведення семінару стало визначення очікувань користувачів статистичної інформацій та міра задоволення їх інформаційних потреб шляхом анонімного анкетного опитування.
 

 
20171010 111248 20171010 111526
   10 жовтня 2017 року управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області провело семінар на тему "Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва". До участі у заході були запрошені здобувачі наукових ступенів докторів філософії Харківського національного
медичного університету.
   Засідання відкрив заступник начальника Головного управління статистики у Харківській області      Наумов І.Г. Він ознайомив слухачів з основними цілями, завданнями та функціями Головного управління статистики у Харківській області як складовою органів державної статистики, а також підкреслив роль статистики в сучасному суспільстві.
  Начальник управління поширення інформації та комунікацій Глухова О.А. ознайомила присутніх з поняттям статистики, сучасною системою органів державної статистики України, принципами її діяльності, організаційною структурою Головного управління статистики у Харківській області.
    Продовжили засідання фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які доповіли про основні геополітичні та економічні показники регіону, особливості процесів збору, обробки, аналізу та поширення статистичної інформації, ознайомили з публікаціями Головного управління статистики у Харківській області. Зокрема, слухачам було представлено основні показники соціальної та демографічної статистики, статистики праці України та Харківської області, а також інформаційне наповнення веб-сайту. До уваги присутніх була продемонстрована інфографіка у вигляді презентацій "Соціально-економічне становище Харківської області" та "Харківщина у 2016 році".
     Майбутні науковці зацікавлено приймали участь в семінарі, відповідали на питання, охоче ділилися своїм досвідом та обговорювали питання поширення статистичної інформації.
     Запрошені переконалися, що статистика вивчає кількісну сторону суспільно-економічних явищ і процесів в нерозривному зв’язку з їх якісною характеристикою для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.
     Підсумком заходу стало визначення очікувань користувачів статистичної інформацій та міра задоволення їх інформаційних потреб.
 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech