Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2017 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

 Засідання "круглого столу" на тему "Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва"

20170621 09584320170621 095921

   21 червня 2017 управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області провело засідання "круглого столу" на тему "Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва", в якому брали участь учасники обласної географічної школи Харківського територіального відділення Малої академії наук, представники КЗ "Харківська обласна станція юних туристів".
    Відкрила засідання заступник начальника Головного управління статистики у Харківській області Тур М.О, яка у вступному слові ознайомила слухачів з поняттям "статистика", її витоками як науки та сфери практичної діяльності, підкреслила важливість та роль статистики в суспільному житті і запровадженні міжнародних стандартів у сфері статистики.
    Продовжили засідання керівники та фахівці управління поширення інформації та комунікацій. Зокрема, з цілями, завданнями та функціями державної статистики ознайомила присутніх начальник управління поширення інформації та комунікацій Глухова О.А. Окрім того, були висвітлені основні геополітичні та економічні показники Харківської області, процесний підхід до виробництва статистичної інформації, тобто збирання та підготовка даних, їх обробка, аналіз та поширення статистичної інформації. Ознайомилися з наявною статистичною інформацією щодо закладів культури, мистецтва, фізичної культури і спорту Харківської області у 2016 році. Провели анкетне опитування присутніх на тему "Як би ти хотів провести літо" та озвучили його результати.
    Начальник відділу поширення інформації та інформаційно-аналітичної роботи управління поширення інформації та комунікацій Герман Н.М. ознайомила присутніх зі статистичними виданнями Головного управління статистики у Харківській області та інформаційним наповненням офіційного веб-сайту.
    Присутні зацікавлено приймали участь в засіданні "круглого столу", анкетному опитуванні, відповідали на питання, охоче ділилися своїм досвідом та обговорювали питання поширення статистичної інформації. Переконалися, що статистика вивчає кількісну сторону суспільно-економічних явищ і процесів в нерозривному зв’язку з їх якісною характеристикою для прийняття обґрунтованих управлінських рішень. Визначено очікування користувачів статистичної інформацій та міра задоволення їх інформаційних потреб.
 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech