Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2017 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

 

   20170426 152557  26 квітня 2017 року управлінням поширення інформації та комунікацій проведено засідання "круглого столу" з курсантами та студентами Харківського національного університету внутрішніх справ на тему: "Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва".
     Засідання відкрив заступник начальника Головного управління статистики у Харківській області Наумов І.Г. зі вступним словом про роль статистики в сучасному суспільстві. В обговоренні також приймали участь керівники та фахівці управління 20170426 152619поширення інформації та комунікацій.
     У ході "круглого столу" студенти дізналися про становлення і розвиток статистики в Україні, основні завдання та функції Головного управління статистики у Харківській області, процеси виробництва статистичної інформації тощо. Усі питання порядку денного були висвітлені та представлені у вигляді презентаційного матеріалу, що давало змогу наочно слідкувати за перебігом пояснення доповідачів.
     Наостанок слухачі ознайомилися зі статистичними виданнями, які готуються у Головному управлінні статистики та переконалися в тому, що статистика дійсно важлива галузь сьогодення.

 


 

HPI    
     18 квітня 2017 року управлінням поширення інформації та комунікацій було проведено засідання круглого столу на тему "Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва" зі студентами Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут". У заході також брали участь викладачі  та співробітники кафедри економіки та маркетингу економічного факультету.
     Студенти дізналися про становлення і розвиток статистики в Україні, роль статистики в сучасному суспільстві, завдання та функції Головного управління статистики у Харківській області, процеси виробництва статистичної інформації. Слухачі переконалися в тому, що статистика – це важлива галузь практичної діяльності, що має на меті збір, обробку, аналіз та оприлюднення інформації про явища та процеси суспільного життя.
     Усі присутні мали змогу ознайомитися зі статистичними виданнями, які готуються у Головному управлінні статистики.
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech