Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
2017 рік
Контрастна версія
Звичайна версія

 


 

     IMG 20170330 135021 IMG 20170330 12201330 березня 2017 року фахівцями Головного управління статистики у Харківській області проведено виїзне засідання "круглого столу"  за участю керівників управлінь Лозівської міської ради, Близнюківської та Лозівської районних державних адміністрацій Харківської області, Лозівськогоміськрайонного та Близнюківського районного відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області на тему "Порядок розробки та узагальнення даних державних статистичних спостережень зі статистики праці. Презентація статистичних видань зі статистики праці. Інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики у Харківській області".
     Цього ж дня у Лозівській філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму відбулося засідання "круглого столу" на тему "Історія розвитку статистики України. Процеси виробництва статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області. Інформаційне наповнення офіційного веб-сайту", на якому студенти ознайомились з діяльністю Головного управління статистики у Харківській області, з напрямками застосування статистичної інформації.
 

 


 

     20220121 та 23 березня 2017 року управлінням поширення інформації та комунікацій були проведені засідання "круглих столів" на тему "Історія розвитку статистики України. Процеси виробництва статистичної інформації. Показники соціально-економічного розвитку Харківської області. Презентація статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області".
      Засідання були проведені заступником начальника Головного управління статистики у Харківській області І.Г. Наумовим за участю керівництва та фахівців управління поширення інформації та комунікацій за такими напрямами: основні показники соціальної статистики, статистики освіти, праці, цін, населення, культури, будівництва, транспорту та зв’язку.
      У цих заходах брали участь студенти Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та курсанти Національної академії Національної гвардії України.
      Студенти та курсанти дізналися про історію розвитку та роль статистики в сучасному суспільстві. Усі присутні мали змогу ознайомитися зі статистичними виданнями, які готуються Головним управлінням статистики. Також їх увазі були представлені статистичні видання минулих десятиліть. Запрошені із зацікавленістю ознайомились із представленими матеріалами, які на теперішній час мають, майже, історичну цінність.
 

 


 

     krug stol ndz
     14 березня 2017 року управлінням поширення інформації та комунікацій було проведено засідання «круглого столу» на тему "Історія розвитку статистики України. Процеси виробництва статистичної інформації. Основні показники демографічної та соціальної статистики. Презентація статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області". Цей захід був проведений зі студентами Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради. Засідання було проведено заступником начальника Головного управління статистики у Харківській області І.Г. Наумовим за участю керівництва та фахівців управління поширення інформації та комунікацій за такими напрямами: основні показники статистики праці, цін, населення та культури, соціальної статистики та освіти.
     Студенти дізналися про становлення і розвиток статистики в Україні, роль статистики в сучасному суспільстві, завдання та функції Головного управління статистики у Харківській області, процеси виробництва статистичної інформації. Слухачі переконалися в тому, що статистика – це важлива галузь практичної діяльності, що має на меті збір, обробку, аналіз та оприлюднення інформації про явища та процеси суспільного життя.
Усі присутні мали змогу ознайомитися зі статистичними виданнями, які готуються у Головному управлінні статистики.
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech