Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Інформація про систему обліку
Контрастна версія
Звичайна версія

 

     Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" надходять до Головного управління статистики у Харківській області поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Харківській області в розділі "Доступ до публічної інформації", або надаються особисто запитувачем.
     Реєстрацію запитів на інформацію здійснює управління адміністративно-господарського забезпечення Головного управління статистики централізовано по мірі надходження. При реєстрації на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.
     Зареєстровані запити на публічну інформацію управління адміністративно-господарського забезпечення терміново передає до управління поширення інформації та комунікацій, відповідального за організацію доступу до публічної інформації.
     Підготовка відповіді на запит  на інформацію не перевищує 5 робочих днів із дня його реєстрації. Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту.
     Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструються в спеціальному журналі реєстрації відповідей на запити на публічну інформацію управлінням поширення інформації та комунікацій, відповідальним за організацію доступу до публічної інформації.
     Запити на інформацію та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються в управлінні поширення інформації та комунікацій, яке визначено відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, копії – у самостійному структурному підрозділі, який є відповідальним за розробку та зберігання документів (інформації), що запитуються.
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech