Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Для користувачів
Контрастна версія
Звичайна версія

Шановні користувачі статистичної інформації!

    У 2020 році у Головному управлінні статистики у Харківській області планується проведення заходів з користувачами статистичної інформації – семінарів, круглих столів, зустрічей, тощо.

    Заходи спрямовані на покращення статистичної грамотності суспільства, ознайомлення користувачів із основними статистичними поняттями та визначеннями, методами проведення статистичних спостережень, методологією та методикою розрахунків статистичних показників, напрямками застосування та використання зведеної статистичної інформації.

    Місце проведення: Головне управління статистики у Харківській області, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 28 (або безпосередньо у Вашому закладі за домовленістю).

    Запрошуємо всіх, хто хоче отримати знання про сучасний стан розвитку системи державної статистики, взяти участь у заходах.

    Для участі заповніть заявку (додається) і надішліть до Головного управління статистики на електрону адресу: gus@kh.ukrstat.gov.ua; поштову адресу: вул. Маршала Бажанова, 28, м. Харків, 61002; факсом 706 25 88 або іншим зручним для Вас засобом.

    З питань організації та проведення заходів Ви можете звернутись за телефоном 706  26  71.

    Контактна особа: Непочатова Ольга Анатоліївна – начальник відділу комунікацій із користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій.

    Сподіваємося на конструктивну співпрацю!

Заявка

 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech