Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Умови надання статистичної інформації
Контрастна версія
Звичайна версія

Головне управління статистики у Харківській області повідомляє, що з 01.06.2021 року Головне управління зняте з реєстрації платника податку на додану вартість.

 

Шановні користувачі!

    Головне управління статистики відповідно до плану державних статистичних спостережень здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичної інформації та видань. Вони розміщуються у вільному доступі на офіційному сайті(www.kh.ukrstat.gov.ua).

    Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики, є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Харківській області".

    Відповідно до статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 органи державної статистики можуть надавати статистичну інформацію на платній основі.

   Надання органам державної влади, органам місцевого самоврядування та іншим користувачам статистичної інформації, яка не передбачена планом, здійснюється на платній основі, в тому числі із залученням працівників структурних підрозділів територіальних органів, що утримуються за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, чисельність яких визначається Держстатом.

   Для оформлення замовлення щодо одержання статистичної послуги потрібно надіслати лист-запит (Замовлення) на нашу поштову адресу, на електронну пошту або факсом.

    У запиті необхідно чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (види економічної діяльності, територіальний розріз, організаційно-правову форму господарювання, за який період або на яку дату, тощо), а також обов’язково вказати: 

  • для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;
  • для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

     Замовнику надається рахунок , акт виконаних робіт, у разі необхідності – Договір

     Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком, або готівкою через банк. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки.

Адреса: вул.М.Бажанова, 28, м.Харків, 61002 
кімн. 225,219 

Телефон:(057) 706-26-75

Факс: (057) 706-26-75 

E-mail: gus@kh.ukrstat.gov.ua


Наші реквізити :

Головне управління статистики у Харківській області 

КОД ОКПО 02362629
Р/Р UA658201720313261005201004125

Банк ГУ ДКСУ у Харківській області 
м.Харків 
МФО 820172

Добре
Закрити
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech