Інформація про перелік звітів
Інформація про місцеві одиниці
Будь ласка, введіть ЄДРПОУ підприємства та оберіть натискаючи кнопку
Будь ласка, виберіть дію!
Будь ласка, введіть ЄДРПОУ та виберіть дію!
Шановні респонденти!

Ви маєте змогу за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію про те, які форми державних статистичних спостережень має подавати Ваше підприємство (організація, установа) упродовж поточного року до органів державної статистики. Ознайомитись із повним переліком форм державних статистичних спостережень та у разі потреби роздрукувати і використати їх для подання звітності до органів державної статистики можна у рубриці "Корисна інформація" вкладка "Єдине вікно" - "Проект Альбому форм державних статистичних спостережень на 2019 рік".

Звертаємо Вашу Увагу на Зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики у 2019 році

Фінансову звітність на адресу органів державної статистики мають подавати усі підприємства-юридичні особи.

Склад і періодичність подання фінансової звітності визначаються Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 № 996-XIV(зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 №419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності" (зі змінами), національними положеннями(стандартами) бухгалтерського обліку, затвердженими Міністерством фінансів України, та міжнародними стандартами фінансової звітності, які офіційно оприлюднені на веб-сторінці Міністерства фінансів України.

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлені у рубриці "Корисна інформація" вкладка "Єдине вікно" - "Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2019 році". Крім того, для зручності, на головній сторінці у розділі "Статистичний календар" розміщується інформація про терміни подання звітів у поточному місяці. Для економії часу запрошуємо Вас до подання звітності в електронному вигляді. На головній сторінці у розділі "Електронна звітність" Ви можете ознайомитись з інформацією щодо запровадження подання статистичної та фінансової звітності в електронному форматі.

Визначити код видів економічної діяльності за КВЕД-2010 (національним класифікатором України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності", який набрав чинності 1 січня 2012 року) можливо за допомогою Сервісу для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010, який знаходиться у розділі "Запровадження КВЕД-2010 (ДК 009:2010)".

Пропонуємо взяти участь в Анкетному опитуванні

Дякуємо Вам за співпрацю.

Увага! Крім наведеного переліку, радимо ознайомитись з переліком форм державних статистичних спостережеть,які подаються за різних умов.    Детальніше...
Шановні респонденти!

Головне управління статистики у Харківській області проводить прийом статистичної та фінансової звітності від підприємств, установ та організацій Харківської області за принципом «Єдиного вікна».
Збір звітності здійснюється за адресою м.Харків, вул. Маршала Бажанова, 28, 1 поверх, Єдине вікно.

При поданні звіту в «Єдине вікно» ви маєте можливість отримати:

▪ інформацію про перелік форм, за якими необхідно звітувати у поточному році;

▪ бланки форм державної статистичної звітності;

▪ іншу довідкову інформацію.

Розпорядок роботи «Єдиного вікна»:

понеділок четвер - 8.00 - 17.00 (перерва: 12.00 - 12.45)

п′ятниця - 8.00 - 15.45 (перерва: 12.00 - 12.45)

субота, неділя - вихідні дні.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:
706-25-96, 706-26-27, 706-25-98, 706-33-83

Уся звітність повинна подаватись з дотриманням наступних вимог:

▪ у терміни, які вказані на бланках статистичної звітності і затверджені наказом Державної служби статистики України
(Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2019 році)

▪ за формами встановленого зразка, що діють на момент подання звітності
(Проект Альбому форм державних статистичних спостережень на 2019 рік).


Дякуємо за співпрацю.
До уваги респондентів !

З 1 січня 2010 року в органах державної статистики впроваджено систему електронної звітності.
Інформація оприлюднена на офіційних сайтах Державного комітету статистики України ( www.ukrstat.gov.ua ) та Головного управління статистики у Харківській області ( kh.ukrstat.gov.ua ) - розділ «Електронна звітність».
Подання звітності у такий спосіб у значній мірі спрощує для Вас задачу звітування до органів державної статистики.

УВАГА !У зв′язку з перевантаженням поштового серверу та приймального шлюзу системи електронної звітності, яке зазвичай відбувається в останній день подання квартальної та річної статистичної та фінансової звітності, можливі технічні проблеми із вчасною доставкою електронної звітності та отримання квитанцій.

З метою уникнення вищезазначених проблем рекомендуємо вам відправляти електронну звітність завчасно, а не в останній день її подання.

Дякуємо за співпрацю.Контакти


Поштові та телекомунікаційні реквізити головного офісу

 

  Головне управління статистики у Харківській області
   вул. Маршала Бажанова, 28
   м. Харків, Україна
   61002

 тел.: +38057 706-26-16, 
  факс: +38057 706-25-88

 Офіційний E-mail:

 


Схема розташування