Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Події місяця
Контрастна версія
Звичайна версія

MyCollages 299

  29 вересня 2020 року фахівцями управління поширення інформації та комунікацій проведено онлайн-семінар з користувачами районного рівня та відвідувачами вебсайту Головного управління статистики на тему "Інформаційне забезпечення користувачів районного рівня. Сучасні засоби представлення статистичної інформації". Семінар був проведений в режимі онлайн.

  Під час онлайн-семінару учасники мали змогу ознайомитися з основними інструментами оприлюднення статистичних даних, сучасними засобами представлення статистичної інформації, інформаційним наповненням вебсайту Головного управління статистики, інформаційним забезпеченням користувачів районного рівня. Розглянуто основні показники соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Харківської області.

  Дякуємо усім, хто долучився до семінару та обговорень важливих питань!

 


 3
    Управлінням поширення інформації та комунікацій 23 вересня 2020 року було проведено онлайн–семінар на тему "Роль статистики в сучасному суспільстві. Цілі, задачі, процеси статистичного виробництва", учасниками якого стали студенти кафедри "Управління державними і корпоративними фінансами" економічного факультету Українського державного університету залізничного транспорту.
   
   6     
   Під час онлайн–семінару розглянуті сучасні тенденції розвитку державної статистики, методи проведення та результати статистичних спостережень; висвітлені питання щодо інформаційно-аналітичної системи та використання сучасних інформаційних технологій в поширенні статистичної інформації.
   Студенти ознайомились зі статистичними публікаціями та інформаційним наповненням офіційного вебсайту Головного управління статистики у Харківській облас
     

  hnuba 2020

     16 вересня 2020 року фахівцями управління поширення інформації та комунікацій проведено семінар зі студентами, аспірантами та викладачами кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури на тему "Роль статистики в сучасному суспільстві. Статистичні показники соціально-економічного розвитку Харківської області".

     У ході семінару обговорювалися сучасні тенденції розвитку державної статистики, її роль у забезпеченні потреб користувачів у достовірній і якісній статистичній інформації, можливості сучасних інформаційних технологій в підготовці і поширенні статистичних продуктів (візуалізація, картографія тощо).

     Учасники семінару обговорили актуальні питання організації та проведення статспостережень, основні принципи поширення статистичної інформації, ознайомились із загальною характеристикою інформаційного наповнення вебсайту та сторінки у фейсбук Головного управління статистики у Харківській області, а також з інформаційними продуктами та статистичними публікаціями Головного управління статистики.

     Висловлюємо подяку керівництву кафедри за активну участь у заході.

 


  

1600412866512 1

 

  17 вересня 2020 року фахівцями управління поширення інформації та комунікацій проведено семінар зі студентами та викладачами факультету обліку і фінансів Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва на тему "Роль державної статистики в умовах сьогодення. Статистичний огляд ринку праці, демографічного стану, сільського господарства Харківської області".

  У ході семінару обговорювалися принципи здійснення державної статистичної діяльності, методи проведення та результати статистичних спостережень, а також показники соціально-економічного розвитку Харківської області. Студенти та викладачі ознайомились з публікаціями та інформаційним наповненням офіційного вебсайту Головного управління статистики у Харківській області.

  Висловлюємо подяку керівництву факультету за активну участь у заході, теплу зустріч та гостинність!

 

 


 

 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech