Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Події місяця
Контрастна версія
Звичайна версія

inCollage 20200207 091944883

 

   06 лютого 2020 року працівниками Головного управління статистики у Харківській області було проведено семінар з учнями 10 класів Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області на тему "Статистика – величезна скарбниця знань про економіку і розвиток суспільства".

   З учасниками семінару були обговорені основні принципи здійснення державної статистичної діяльності, розглянуті процеси статистичного виробництва, основні статистичні поняття та методологія поширення статистичної інформації, а також основні показники соціально–економічного розвитку Харківської області. Слухачі ознайомились зі статистичними виданнями, що готуються Головним управлінням статистики та інформаційним наповненням офіційного вебсайту.

   У ході зустрічі, для кращого розуміння процесів статистичного виробництва, з учнями було проведено анкетне опитування "Який жанр кіно Вам більше подобається?", за результатами якого виявилося, що переважній більшості до вподоби комедії.

   Присутні зацікавлено поставилися до наданої інформації та активно брали участь в обговоренні питань заходу.

 


IMG 20200203 110857 1

   3 лютого 2020 року управлінням поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області проведено семінар на тему "Роль державної статистики в умовах сьогодення. Методи IMG 20200203 094103 2поширення статистичної інформації органами державної статистики" зі студентами 4 курсу спеціальності "Облік і оподаткування" факультету обліку і фінансів Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва.

  У ході зустрічі майбутні фахівці у галузі обліку і аудиту закріпили свої теоретичні знання та ознайомились з особливостями процесів збору, обробки, аналізу, політикою поширення органами державної статистики статистичної інформації.

   Слухачам було доведено основні показники соціально-економічного розвитку регіону, зокрема, розглянуто ключові демографічні показники, а також показники зі статистики сільського господарства, оплати праці та соціально-трудових відносин. Студенти ознайомились з публікаціями Головного управління статистики у Харківській області, з інформаційним наповненням вебсайту.

   Запрошені зацікавлено приймали участь в семінарі, відповідали на питання, охоче ділилися своїм досвідом, обговорювали питання поширення статистичної інформації та переконалися, що статистика є невід’ємною складовою задоволення широкого комплексу національних інтересів держави та відіграє важливу роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічними явищами і процесами.


 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech