Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Події місяця
Контрастна версія
Звичайна версія

03

   14 січня 2020 року начальник Головного управління статистики у Харківській області Олена Мамонтова була присутня на спільному засіданні членів Керівного комітету і Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 років та Плану заходів з її реалізації на 2021–2023 роки, 15 січня 2020 року – взяла участь у засіданні робочої підгрупи "Інформаційно-соціологічне забезпечення розробки стратегії" під керівництвом ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктора соціологічних наук, професора, академіка НАН України, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Віля Бакірова.

 

 


2020 01 11 19.21.00

   10 січня 2020 року у приміщенні Первомайської районної ради Харківської області управлінням поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області проведено нараду з користувачами статистичної інформації – представниками сільських рад Первомайського району.
   У своєму виступі головний спеціаліст відділу підготовки статистичних публікацій управління статистики у Харківській області Юлія Лавриненко зазначила, що важливим інструментом інформаційної взаємодії із користувачами є офіційний вебсайт Головного управління статистики. Доповідач ознайомила користувачів з Каталогом статистичних видань, з рубриками вебсайту, також було презентовано статистичні видання зі статистики сільського господарства.
   Упродовж наради учасники ознайомилися презентацією "Інформаційне наповнення офіційного сайту Головного управління статистики у Харківській області".
    Семінар проходив у формі активного обговорення та діалогу.
   Висловлюємо подяку Голові Первомайської районної ради Володимиру Татаренкову за гостинність та сприяння в проведенні заходу із користувачами Первомайського району!

 


 

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech