Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Каталог публікацій
Контрастна версія
Звичайна версія

До уваги користувачів статистичної інформації!

 
     Каталог статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області містить перелік статистичних збірників, бюлетенів, економічних доповідей, підготовлених за даними статистичних спостережень.
     Інформація, що пропонується споживачам, охоплює широкий спектр питань соціально-економічного стану області в цілому, по містах та районах, за видами економічної діяльності.
     Окремі статистичні видання розповсюджуються на платній основі (Постанова Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2000 р. № 1659 "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі"та від 03 серпня 2011 р. № 820 "Про внесення змін у додаток у Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі").
     Каталог сформований за структурою, яка відповідає Довіднику розділів статистики, розробленому на основі міжнародної Класифікації статистичної діяльності (Classification of Statistical Activities (CSA)) та затвердженому наказом Держстату України від 16 квітня 2014 р. № 98.
     Збірник – видання, що готується за даними річної статистичної звітності, найбільш повно характеризує соціально-економічні явища. Основні показники збірника наводяться в динаміці за ряд років, дані викладено у вигляді табличного матеріалу, доповнено методологічними поясненнями та графічним матеріалом.
     Бюлетень – видання, що вміщує оперативну статистичну інформацію, яка характеризує різні напрямки соціально-економічного розвитку й викладена у вигляді табличного матеріалу. Бюлетені також можуть включати методологічні пояснення та графічний матеріал.
     Економічна доповідьінформаційно-аналітичний матеріал, що вміщує оперативну та/або періодичну статистичну інформацію, подається у вигляді тексту і може бути доповнений таблицями та діаграмами. Доповідь усебічно характеризує соціально-економічне становище регіону або розвиток конкретного виду економічної діяльності.
     Окрім передбачених планом статистичних робіт, Головне управління статистики має можливість виконувати замовлення на підготовку статистичних оглядів, інформаційних довідок, аналітичних матеріалів за окремою тематикою, по окремих містах та районах, надавати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ), надавати консультацій щодо складання статистичної звітності.
     Статистична послуга надається користувачам на підставі письмових запитів (гарантійних листів-замовлень) або укладених письмових угод.
     З організаційних питань щодо придбання статистичних видань ви можете звернутися до управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Харківській області за адресою:
 
 
 
61002, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 28,
кім. 225, тел./факс (057) 706-26-36,
кім. 203, тел. (057) 706-26-98,
або до відокремлених підрозділів Головного управління у Харківській області
е-mail: gus@kh.ukrstat.gov.ua
web-сайт: www.kh.ukrstat.gov.ua
 
 
 
 
 
 
 
© Головне управління статистики у Харківській області, 2017
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech